FAKE OFF - 20 Shkurt 2020 - Satire - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
fakeoffvizionplus/
VizionPlusTV
VizionPlusTV
VizionPlusTv
Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do të jetë një parodi e lajmeve të përditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare.

Коментари

 1. Ilir ikmoj kurve Maciqi

  Ilir ikmoj kurve Maciqiпреди месец

  Ju te 2 jeni vk

 2. Hatixhe Haliti

  Hatixhe Halitiпреди месец

  KJO DO TË GJASE PRAP . GJITH POPULLI NE KEMBE ,SHESHI BUÇISTE ,BRITMA DHE ANKTHI, GJER RA . KURAJO E MADHE ,ME KUJTOHET , SA TE VENDOSUR ISHIN ATA NJERES, E TMERRSHME. U ÇLIRUA SHQIPRIA, POPULLIT I VETETINE SURATI , KUSH E KUSH TË FLISTE ME PARE ,PER ATE QE NDODHI . O ZOT. SA ZEMRA JANE TE PLAGOSUR NGA DIKTATURA . E SHKUAR E HARUAR . AJO KOHË, MOS ARTE KURR .

 3. Edison Nothorius

  Edison Nothoriusпреди месец

  Sa e forte 😂🤣🤣🤣🤣🤣👌🖐️

 4. tata mata

  tata mataпреди месец

  xhefri ku u vrafsha mos u vrafsha po jo ehe poooo ok poooo, si Bilo

 5. James Rodriguez

  James Rodriguezпреди месец

  Te gjithe te protestojne per shpopullimin e vendit, per papunesine, per korrupsionin, per te ardhmen e femijeve, dilni njeher ne europ edhe shikoni.... Mos dalim per Ilir Meten as per Lulzim Bashen as Per Edi Ramen as Monen... Vetem e vetem per te drejt at edhe per rritje rrogash edhe per mirqenje GJITMONE DUHET PROTESTUAR...

 6. billis s

  billis sпреди месец

  Ska skenderbe tani kemi skenderbegase spiropali do behet ajo do na Sjelli lirine

 7. billis s

  billis sпреди месец

  Ta hipte skenderbeut dhe vdekte super teje

 8. Vodafone Servis

  Vodafone Servisпреди месец

  Obo..bo .turp lulzim basha njeriu ma i keqe e urreje

 9. zax plays

  zax playsпреди месец

  kjo keng e ka melodin si keng serbe